خلاقیت در رابطه جنسی
جنسی مسائل جنسی مشکلات زناشویی مسائل زناشویی نگذارید کلیه روابط شما تبدیل به عادت و روزمرگی شود. روزمرگی یعنی روز مردگی. خسته شدن و بی حوصله بودن و تر تازه نگه نداشتن زندگی و رابطه. زنانی که در منزل وعده غ
نوشته شده در تاريخ 1397/2/11 توسط zanashooei | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید 49 بار
نگذارید کلیه روابط شما تبدیل به عادت و روزمرگی شود. روزمرگی یعنی روز مردگی. خسته شدن و بی حوصله بودن و تر تازه نگه نداشتن زندگی و رابطه. زنانی که در منزل وعده غذایی را تدارک می بینند فکر کنند که هر روز اولین روزی است که ازدواج کرده اند می خواهند برای همسر خود غذایی درست کنند و میز یا سفره را به طور ویژه ای تزیین کنند تا همسرشان را سورپرایز کنند. همینطور آقایان هر چند روز یک بار با خرید هدیه ای کوچک، با شاخه گلی، با کارت پستالی و... به فکر سورپرایز کردن همسرانشان باشند.
در رابطه جنسی نیز باید خلاقیت داشت. زنان و مردان لباسی که همسرانشان دوست دارند بپوشند و در خانه آراسته باشند و برای هم خود را بیارایند. همسران از هم بپرسند که امشب چه لباسی را دوست دارند برای هم بپوشند. برخی از لباس ها و برخی از رنگ ها برای برخی از مردان و زنان قدرت تحریک بیشتری دارد. زنان در خانه برای همسر خود آرایش کنند. رابطه جنسی می تواند در مکان های متنوع خانه انجام بگیرد و بعضا عجیب و غریب. زنان و مردان در رابطه جنسی همدیگر را سورپرایز کنند. برخی از وقت ها زنان لباس خود را برای همسر خود یکدفعه ای دربیاورند یا لباس مرد خود را یکدفعه ای دربیاورند. برخی از وقت ها مردان به  صورت اتفاقی در حال کار کردن در منزل دست شان به نقاط خاص جنسی همسرشان بخورد.  برخی از وقت ها زنان نیز دستشان به آلت مردشان به صورت اتفاقی بخورد. برخی از وقت ها مردان بوسه ای از لبان همسرشان به صورت اتفاقی بگیرند و هزاران حالتی که زنان و مردان می توانند به آن فکر کنند و آتش نزدیک شدن همسر خود را به خود شعله ور کنند و تا جای ممکن نگذارند که رابطه جنسی تبدیل به عادت معلوم پر تکرار شود.

به این مطلب امتیاز بدهید:  1  2  3  4  5 

موضوعات مرتبط با این مطلب :
____________________________________________________
برچسب ها:
.: Weblog Themes By blogskin.ir :.

تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن مي باشد.

پرامکانات ترین سرویس وبلاگدهی